Könyvbemutatónak adott otthont a Devecseri Kastélykönyvtár 2026. április 23-án, ahol nagy érdeklődés mellett mutatták be Világosi Gábor Ahogy én emlékezem című kötetét. A 17 órakor kezdődő rendezvényen a helyi közélet és az irodalom iránt érdeklődő közönség egyaránt szép számban megjelent.
A program elején Budai László igazgató és Ferenczi Gábor polgármester köszöntötte a résztvevőket, hangsúlyozva a helyi kulturális események jelentőségét.
A könyvet Dr. Tölgyesi József ismertette, aki bemutatta a mű szerkezetét és főbb témáit. Elmondása szerint a kötet személyes hangvételű visszaemlékezések sorozata, amelyek révén az olvasó betekintést nyerhet a szerző életútjába, valamint a múlt eseményeibe és azok emberi vetületeibe.
Az est folyamán M. Mester Katalin nyugalmazott pedagógus, helytörténet-kutató beszélgetett a szerzővel.
A rendezvény kötetlen beszélgetéssel és dedikálással zárult.



